wtorek, 18 czerwca, 2024
Dom i budownictwo

Wrocławskie dzielnice — gdzie szukać idealnego mieszkania?

Rozważasz zakup mieszkania w stolicy województwa dolnośląskiego? Wrocławski rynek nieruchomości jest Ci nieznany i szukasz sprawdzonych rekomendacji? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, w którym opisujemy kilka dzielnic wartych Twojej uwagi. Wybieraj spośród najatrakcyjniejszych lokalizacji i zyskaj szereg korzyści w postaci lepszego komfortu życia oraz wzrostu wartości rynkowej.

Stare Miasto

Najstarsza część miasta od zawsze budzi zainteresowanie deweloperów i ich klientów. Znalezienie nieruchomości w tym rejonie nie będzie łatwym zadaniem, ponieważ każde nowe osiedle spotyka się z odzewem wielu klientów.

 Przykładem takiej inwestycji jest Lokum Porto, które stało się bardzo atrakcyjną propozycją na wrocławskim rynku nieruchomości. Inwestycja ta łączy w sobie zalety położenia nieopodal rzeki i terenów rekreacyjnych z wygodą życia w sąsiedztwie centrum. Doskonała lokalizacja osiedla przy ul. Długiej i Gnieźnieńskiej zapewnia dostęp do bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej Wrocławia. Lokum Porto najlepszym wyborem dla osób chcących zamieszkać na nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji, łączącej szybkie tempo miasta ze spokojnym sąsiedztwem przyrody. Szeroki wybór metraży, funkcjonalne mieszkania 1-5-pokojowe, pełne zieleni strefy relaksu, a także rozbudowana infrastruktura tuż przy osiedlu sprawiają, że lokum dopasowane do swoich potrzeb znajdą tutaj single, pary oraz rodzice z dziećmi.

Sołtysowice

Zależy Ci na bliskości natury i doskonałej komunikacji z pozostałymi dzielnicami miasta? Sprawdź osiedle Lokum La Vida na wrocławskich Sołtysowicach, które wpisuje się w oczekiwania różnych grup klientów zainteresowanych zakupem lokalu na rynku pierwotnym.

Rozwinięta infrastruktura drogowa Sołtysowic sprawia, że inwestycja w nieruchomość na północnych terenach aglomeracji nie stanowi problemu dla osób dojeżdżających do pracy w centrum. W ramach osiedla Lokum la Vida znajdziesz szeroki wybór funkcjonalnych układów mieszkań, garaże podziemne, place zabaw i zielone części wspólne. Liczne udogodnienia sprawiają, że coraz więcej osób wiąże swoją przyszłość z Sołtysowicami znajdując swoje wymarzone lokum na osiedlu Lokum La Vida.

Zakrzów

Podobnie jak Sołtysowice, tak i Zakrzów znajdują się na obszarze dawnej dzielnicy Psie Pole. Budowane tu mieszkania gwarantują wiele udogodnień dla nabywców. Zakrzów jest idealną lokalizacją dla każdego, kto ceni sobie spokój i bliskość terenów zielonych. Osiedla zakrzowskie (np. Lokum Verde) ożywiają wrocławski rynek nieruchomości i zapewniają mieszkańcom dostęp do licznych terenów rekreacyjnych w najbliższej okolicy.

Lokum Verde stanowi ofertę mieszkań o różnej powierzchni użytkowej (od 50 do 89 metrów kwadratowych). Osiedle jest położone w zacisznej części Wrocławia, zachowując przy tym doskonałą komunikację z centrum.

Sprawdź ofertę firmy Lokum Deweloper i wyszukaj nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb. Posiadamy zarówno mieszkania, jak i lokale usługowe. Wrocław ma więc dostęp do szerokiej i zróżnicowanej oferty. Wejdź na stronę dewelopera i skontaktuj się ze specjalistami, którzy doradzą Ci przy wyborze oraz zaproponują korzystną metodę finansowania zakupu wymarzonego lokum.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 5 =